KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488053
nr 1448 8053
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 60x90, yttermått inklusive ram: 75x105 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:44:47
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr